Access bars uygulayıcı Eğitimi

     Bakış açılarınızdan, yargılarınızdan özgürleşmek, sizin yeni olasılıkları realitenize alabilmenizin, yaşamınızda hayallerinizin ötesinde mucizelere adım atmanızın kapısını açar.

     Hayatınızda en son ne zaman tamamıyla gevşemiş vaziyette olduğunuzu ve beslendiğinizi ve ilgilenildiğinizi hatırlıyor musunuz? Yoksa bedeniniz ya da varlığınızla ilgili hiçbir yargı olmadan en son iyileştirme ve şefkat görmenizden bu yana biraz uzun zaman mı geçti?
 
     Access de ilk seminer The Bars® dır. Başınızda nazikçe dokunulunca, çaba harcamadan ve kolayca alıp kabul etmenize izin vermeyen her şeyi serbest bırakan 32 nokta olduğunu biliyor muydunuz? Bu noktalar her bir yaşamınızdaki bütün düşüncelerin, fikirlerin, inançların, duyguların ve dikkate aldıklarınızın depolandığı yerlerdir. Bu sizin her şeyi serbest bırakmanız için bir fırsattır.
 
    Her Bars Seansı, hayatının belli alanlarındaki 5-10 bin yıllık kısıtlamaları, bu alana karşılık gelen belirli Bar’ a dokunulduğunda serbest bırakabilir. Bu uygulama hayatınızın bütün yönlerinde değiştirmeye istekli olduğunuz kısıtlamaları çözen inanılmaz besleyici ve rahatlatıcı bir uygulamadır.
 
     Hayatınızın ne kadarını alıp kabul etmek yerine, yaparak harcadınız? Hayatınızın daha henüz olmasını istediğiniz şekilde olmadığını fark ettiniz mi? Arzuladığınız her şeye sahip olabilirsiniz (ve sonra bazılarına!) eğer çok daha fazla alıp kabul etmeye ve belki de biraz daha az yapmaya istekli olursanız. Alıp kabul etme ya da öğrenme, The Bars® bunlara ve sizin için çok daha fazlasının ortaya çıkmasına izin verir.
 
     Access Bars® binlerce kişiye bedenlerinin ve hayatlarının uyku, sağlık ve kilo, para, seks ve ilişkiler, korku, stres ve çok daha fazlası dahil pek çok yönlerinde değişime yardımcı olmuştur. En kötü ihtimal, hayatınızın en iyi masajını yaptırmış gibi hissedersiniz. En iyi sonuç hayatınız tamamen kolaylıkla muazzam bir şekle dönüşebilir.
 
     Bars Semineri Access Consciousness® ’un bütün temel seminerleri için kendinize uygulamaya ve seçtiğiniz değişikliği kolayca alıp kabul etmeye izin vermesi nedeniyle ön koşuldur.
 
Süre         : 1 gün
Ön koşul : Yok